листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Го објавуваме Јавниот повик за собрание на акционери на Димко Митрев а.д.Велес


JAVEN OGLAS - za svik. na akcio. sobrar. - 2019.pdf

Објавено на: 10.05.2019 14:20:45
Документ БР.: DOC_10109-73/2019
Урнек: Јавен повик за собрание