листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлод одлуки и дивиденден календар ѕа Витаминка АД


Dividenden kalendar.pdf
Предлог ОДЛУКИ за Годишно Собрание на акционери 2019 година.pdf

Објавено на: 10.05.2019 14:14:44
Документ БР.: DOC_13285-107/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери