листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Донесена е одлука ѕа висина на дивиденда.


Odluka za visina na dividenda.pdf

Објавено на: 10.05.2019 14:14:49
Документ БР.: DOC_13285-108/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери