листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.2019


ADG Trudbenik 31.03.2019.xlsx

Објавено на: 13.05.2019 14:10:01
Документ БР.: DOC_12294-52/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.