листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во финансискиот резултат на ОИЛКО 01.01-31.03.2019.pdf

Објавено на: 10.05.2019 14:29:44
Документ БР.: DOC_10191-259/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации