листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за работењето на друштвото во 2018 година


T1-3 Годишен Извештај за работењето на друштвото во 2018 година.pdf

Објавено на: 10.05.2019 14:54:17
Документ БР.: DOC_10191-261/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации