листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати на ДИМКО МИТРЕВ а.д. увоз-извоз Велес за период од 01.01. до 31.03.2019 година


Obrazloz.31.03.19.pdf

Објавено на: 13.05.2019 09:03:14
Документ БР.: DOC_10191-262/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации