листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

БИМ а.д. Свети Николе го објавува Образложението за остварените резултати од работењето за периодот од 01.01. до 31.03.2019 год.


Obrazlozenie na Bilansot na Uspeh 31.03.19.docx

Објавено на: 13.05.2019 14:05:01
Документ БР.: DOC_10191-263/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации