листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех 01.01-31.03 2019 година


Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.03.2019.xls

Објавено на: 13.05.2019 14:05:01
Документ БР.: DOC_12294-51/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.