листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran bilans na uspeh za periodot od 01.01 do 31.03.2019 god,


3 MES.2019 KONF..xls

Објавено на: 13.05.2019 14:23:47
Документ БР.: DOC_12294-57/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.