листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

АД ЕВРОПА СКОПЈЕ го објавува финасискиот извештај биланс на успех за период 01.01-31.03/2019


Образложение 01.01-31.03.2019 год.-1.docx

Објавено на: 13.05.2019 14:22:17
Документ БР.: DOC_10191-266/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации