листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ ЗА ПЕРИОД ОД 01.01.-31.03.2019 ГОД.


Образложение 01.01-31.03.pdf

Објавено на: 14.05.2019 15:15:48
Документ БР.: DOC_10191-288/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации