листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон остварениот финансиски резултат на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1.-31.3.2019 година.


Образложение кон остварениот финансиски резултат за периодот 1.1.-31.3.2019 година.pdf

Објавено на: 15.05.2019 08:52:50
Документ БР.: DOC_10191-289/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации