листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2019г.


01-03.19Месечни известувања- трговски друштв а - природа на трошоци.xls

Објавено на: 15.05.2019 09:50:54
Документ БР.: DOC_12294-86/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.