листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2019


3 и Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 15.05.2019 09:38:07
Документ БР.: DOC_12294-85/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.