листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно чл.40 став  2 алинеја 1 од Правилата за котација на Македонска берза

го објавуваме Нервидираниот неконсолидиран Биланс на успех 01.01.-31.03.2019г.


3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-.xls

Објавено на: 15.05.2019 14:05:58
Документ БР.: DOC_12294-87/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.