листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Согласно член 40 точка 2 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје го објавува неревидираниот  Биланс на успех за 01.01.-31.03.2019 година:


Nerevidiran Bilans na uspeh za 01.01.-31.03.2019.xls

Објавено на: 15.05.2019 14:05:58
Документ БР.: DOC_12294-89/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.