листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Ревидирани финансиски извештаи за 2018 година.pdf

Објавено на: 16.05.2019 09:42:39
Документ БР.: DOC_12304-43/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи