листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ПРЕДЛОГ ОДЛУКИ ЗА СОБРАНИЕ


predlog ODLUKI za Sob.14.05.2019.doc

Објавено на: 16.05.2019 14:11:55
Документ БР.: DOC_13285-115/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери