листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Ревизорски извештај 2018 год и Годишен извештај од работењето


Angropromet Mislenje, FI, ZS, GI 2018.pdf
God. Izvestaj Angropromet PDF 2018.pdf

Објавено на: 16.05.2019 14:16:12
Документ БР.: DOC_13285-117/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери