листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката по годишна сметка за 2018 година


T. 4-Odluka za raspredelba na dobivka 2018.pdf

Објавено на: 17.05.2019 08:35:55
Документ БР.: DOC_12287-14/2019
Урнек: Распределба на добивка