листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за отповикување и избор на членови на Одборот на директори


T. 10-Odluka za otpovikuvanje i izbor na clenovi na OD.pdf

Објавено на: 17.05.2019 08:36:07
Документ БР.: DOC_12285-31/2019
Урнек: Измени во органи на управување