листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Донесени одлуки на Собрание на акционери


Doneseni Odluki na Sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 17.05.2019 08:36:00
Документ БР.: DOC_12283-39/2019
Урнек: Други одлуки од собрание