листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

.


Одлуки од Годишно Собрание 17.05.2019.pdf

Објавено на: 17.05.2019 14:13:36
Документ БР.: DOC_12283-41/2019
Урнек: Други одлуки од собрание