листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери на Друштвото за производство на облека и конфекција ГЕРАС ЦУНЕВ А.Д


odl.konf.pdf

Објавено на: 17.05.2019 14:46:34
Документ БР.: DOC_13285-121/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери