листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ ЗА РАБОТЕЊЕТО НА ДРУШТВОТО КОНФЕКЦИЈА ГЕРАС ЦУНЕВ АД СТРУМИЦА ЗА 2018 ГОДИНА


Geras Konfekcija 2018 (2).pdf

Објавено на: 20.05.2019 08:50:24
Документ БР.: DOC_10191-317/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации