листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание МТШ ЖАС АД на 25.06.2019 год 


Јавен повик_ЖАС-2019.pdf

Објавено на: 20.05.2019 14:10:43
Документ БР.: DOC_10109-85/2019
Урнек: Јавен повик за собрание