листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Одлука за стекнување сопствени акции со откуп .pdf

Објавено на: 22.05.2019 08:31:32
Документ БР.: DOC_12291-11/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции