листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

.


Одлука за распоредување на добивката по Годишната сметка на ОИЛКО за 2018 година.pdf

Објавено на: 22.05.2019 08:31:55
Документ БР.: DOC_12287-16/2019
Урнек: Распределба на добивка