листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2019


finan izv 31 03 2019 -.xls

Објавено на: 22.05.2019 14:10:15
Документ БР.: DOC_12294-112/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.