листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-одлуки за Собрание на акционери 25.06.2019 год.

Забелешка:Ревизијата на годишната сметка и финансиските извештаи за 2018 год. е во тек,

                    Извештајот на овластениот ревизор ќе биде објавен по неговото завршување


Предлог-одлуки за Собрание 25.06.2019.pdf

Објавено на: 22.05.2019 14:13:40
Документ БР.: DOC_13285-125/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери