листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Извештај за работењето на МТШ ЖАС АД за 2018 година


ИЗВЕШ,2019год ЗА РАБОТЕЊЕTО НА ЖАС АД Скопје за 2018.doc

Објавено на: 22.05.2019 14:14:03
Документ БР.: DOC_10191-323/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации