листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран Консолидиран БУ 01.01.-31.03.2019 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 23.05.2019 14:11:17
Документ БР.: DOC_12294-113/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.