листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Javen povik za sobranie


ADUTT povik za godisno sobranie 2018.doc

Објавено на: 23.05.2019 14:42:59
Документ БР.: DOC_10109-91/2019
Урнек: Јавен повик за собрание