листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на Арцелормиттал Скопје ЦРМ АД Скопје 


JAVEN POVIK CRM 26.06.2019 - 09h.doc

Објавено на: 23.05.2019 14:55:47
Документ БР.: DOC_10109-92/2019
Урнек: Јавен повик за собрание