листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Годишен известај и Ревизорски извештаи за 2018 за АрцелорМиттал Скопје ЦРМ АД Скопје


ArcelorMittal_(CRM)_2018_mak_draft.pdf
Finansiski izvestaj za 2018 godina za Arcelormittal CRM.pdf

Објавено на: 23.05.2019 14:55:50
Документ БР.: DOC_13285-133/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери