листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери на Технокомерц АД-Скопје.


Javen povik za Sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 27.05.2019 14:04:32
Документ БР.: DOC_10109-93/2019
Урнек: Јавен повик за собрание