листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

javen povik za godisno sobranie na akcioneri 27.06.2019 


javen povik za godisno sobranie 2019.docx

Објавено на: 28.05.2019 09:30:46
Документ БР.: DOC_10109-97/2019
Урнек: Јавен повик за собрание