листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето на Охридска Банка АД за 2018 година


05.0. Годишен извештај за работењето на банката -Охридска банка.pdf

Објавено на: 28.05.2019 15:02:07
Документ БР.: DOC_10191-327/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации