листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Број на акции

Извештај за работењето на Одборот на директори во 2018 година

Извештај на Одборот на директори за работењето во 2018 година

Годишна сметка 2018

Консолидирана годишна сметка 2018


8.Вкупен број на акции.pdf
9.Извештај за работењето на Одборот на директори во 2018.pdf
10.Извештај на Одборот на директори за работењето во 2018.pdf
11.Годишна Сметка 2018.pdf
12.Консолидирана Годишна Сметка 2018.pdf

Објавено на: 29.05.2019 09:03:49
Документ БР.: DOC_10191-328/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации