листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај

Консолидиран ревизорски извештај


13.Ревизорски Извештај за 2018.pdf
14.Консолидиран Ревизорски Извештај за 2018.pdf

Објавено на: 29.05.2019 09:15:50
Документ БР.: DOC_12304-56/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи