листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран неревидиран биланс на успех 01.01.-31,03


3 -2019 Консолидиран-месесечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 29.05.2019 14:18:53
Документ БР.: DOC_12294-115/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.