листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2018 год.

 


REV.IZVES.2018 с.pdf
GOD.IZVES.2018 с.pdf

Објавено на: 29.05.2019 14:18:59
Документ БР.: DOC_12304-58/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи