листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки за Собрание на акционери за АрцелорМиттал Скопје ЦРМ АД Скопје


АРЦЕЛОРМИТТАЛ СКОПЈЕ (ЦРМ) - АД Скопје - Предлог одлуки.doc

Објавено на: 29.05.2019 15:55:39
Документ БР.: DOC_13285-152/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери