листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2018 год. на БИМ а.д. Свети Николе


Извештај за извршена ревизија од овластен ревизор .pdf

Објавено на: 30.05.2019 09:17:38
Документ БР.: DOC_12304-60/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи