листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01.-31.03,2019 година


Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01.- 31.03.2019.xlsx

Објавено на: 31.05.2019 14:24:41
Документ БР.: DOC_12294-118/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.