листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран биланс на успех 01,01-31,03,2019


31.03.2019.xlsx

Објавено на: 31.05.2019 14:23:12
Документ БР.: DOC_12294-117/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.