листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Консолидираниот биланс на успех за ЗК Пелагонија ад Битола -31.03.2019


Образложение кон Консолидираниот биланс на успех за ЗК Пелагонија ад Битола -31.03.2019.doc

Објавено на: 31.05.2019 15:11:52
Документ БР.: DOC_10191-336/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации