листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

извешати усвоени на седница на Собрание на акционери на Централна кооперативна банка АД Скопје


3.Годишен извештај за работењето на Централна кооперативна банка АД Скопје.pdf
3.2.Мислење по Годишниот извештај за работењето на Централна, изготвено од стрна на Надзорниот одбор.pdf

Објавено на: 31.05.2019 15:18:54
Документ БР.: DOC_10191-337/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации