листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

.


Посебни Финансиски Извештаи Макпетрол 2018.pdf
Консолидирани Финансиски Извештаи Макпетрол 2018.pdf

Објавено на: 10.06.2019 08:37:59
Документ БР.: DOC_12304-68/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи